AEx 1058 „ARRIVA EXPRESS“ | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Pec | 16.56 | ||||
Horní Planá | 17.03 | 17.04 | |||
Horní Planá zastávka | 17.07 | 17.07 | |||
Černá v Pošumaví | 17.11 | 17.12 | |||
Polná na Šumavě | + | 17.24 | 17.26 | ||
Hořice na Šumavě | 17.34 | 17.35 | |||
Kájov | 17.47 | 17.48 | |||
Český Krumlov | 17.55 | 17.59 | |||
Zlatá Koruna | 18.05 | 18.06 | |||
Holubov | 18.15 | 18.16 | |||
Křemže | 18.18 | 18.19 | |||
Boršov nad Vltavou | 18.30 | 18.32 | |||
České Budějovice | 18.42 | 18.54 | |||
Nemanice I | + | 18.57 | 18.59 | ||
Chotýčany | + | 19.10 | 19.10 | ||
Tábor | 19.43 | 19.44 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök