..: Trasa vlaku AEx 1058 ARRIVA EXPRESS - JŘ 2017 :..
AEx 1058 „ARRIVA EXPRESS“
Řazení vlaku: 845  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Nová Pec   16.56 
  Horní Planá  17.03 17.04 
  Horní Planá zastávka Neobsazená zastávka  17.07 17.07 
  Černá v Pošumaví  17.11 17.12 
  Polná na Šumavě Neobsazená zastávka +17.24 17.26 
  Hořice na Šumavě Neobsazená zastávka  17.34 17.35 
  Kájov  17.47 17.48 
  Český Krumlov  17.55 17.59 
  Zlatá Koruna  18.05 18.06 
  Holubov  18.15 18.16 
  Křemže  18.18 18.19 
  Boršov nad Vltavou  18.30 18.32 
  České Budějovice  18.42 18.54 
  Nemanice I výhybna +18.57 18.59 
  Chotýčany +19.10 19.10 
  Tábor  19.43 19.44 
  Praha hlavní nádraží  21.02  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci