..: Trasa vlaku AEx 1057 ARRIVA EXPRESS - JŘ 2017 :..
AEx 1057 „ARRIVA EXPRESS“
Řazení vlaku: 845  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   8.58 
  Čerčany +9.31 9.34 
  Tábor  10.20 10.22 
  České Budějovice  11.10 11.18 
  Boršov nad Vltavou +11.25 11.27 
  Křemže  11.39 11.40 
  Holubov  11.43 11.44 
  Zlatá Koruna  11.52 11.53 
  Český Krumlov  12.01 12.02 
  Kájov  12.09 12.10 
  Hořice na Šumavě Neobsazená zastávka  12.23 12.24 
  Černá v Pošumaví  12.44 12.45 
  Horní Planá zastávka Neobsazená zastávka  12.50 12.51 
  Horní Planá  12.54 12.55 
  Nová Pec  13.02  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci