Vlak 1042 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitra | 12.54 | ||||
Hlohovec | 13.20 | 13.21 | |||
Leopoldov | 13.27 | 13.32 | |||
Piešťany | 13.44 | 13.45 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 13.55 | 13.56 | |||
Trenčín | 14.12 | 14.18 | |||
Trenčianska Teplá | 14.24 | 14.25 | |||
Bylnice | 14.46 | 14.47 | |||
Slavičín | 15.01 | 15.05 | |||
Bojkovice město | 15.19 | 15.20 | |||
Bojkovice | + | 15.22 | 15.23 | ||
Uherský Brod | 15.36 | 15.37 | |||
Uherské Hradiště | 15.51 | 15.52 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.58 | 15.59 | |||
Otrokovice | 16.10 | 16.11 | |||
Přerov | 16.28 | 16.29 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.43 | 16.45 | |||
Zámrsk | + | 17.56 | 18.02 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.18 | 18.19 | |||
Řečany nad Labem | + | 18.33 | 18.37 | ||
Kolín | 18.51 | 18.52 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.32 | 19.40 |
jede v 6 a + od 8.IV., nejede 15., 16., 30.IV., 7.V., 30.IX., 18.XI.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci