..: Trasa vlaku AEx 1041 ARRIVA EXPRESS - JŘ 2017 :..
AEx 1041 „ARRIVA EXPRESS“
Řazení vlaku: 845  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  8.14 8.19 
  Poříčany +8.45 8.48 
  Kolín  9.02 9.03 
  Pardubice hlavní nádraží  9.26 9.28 
  Česká Třebová +10.06 10.08 
  Olomouc hlavní nádraží  10.56 10.58 
  Přerov  11.14 11.16 
  Otrokovice  11.35 11.37 
  Staré Město u Uherského Hradiště  11.48 11.50 
  Uherské Hradiště  11.56 12.05 
  Kunovice +12.08 12.10 
  Uherský Brod  12.23 12.25 
  Bojkovice +12.38 12.40 
  Bojkovice město  12.42 12.43 
  Slavičín  12.57 12.58 
  Bylnice  13.12 13.13 
  Trenčianska Teplá  13.32 13.34 
  Trenčín  13.40 13.43 
  Nové Mesto nad Váhom  14.00 14.01 
  Piešťany  14.13 14.14 
  Leopoldov  14.24 14.31 
  Hlohovec  14.37 14.38 
  Nitra  15.14  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci