|
LE 1358 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Prešov 5.25, Poprad-Tatry 6.32-6.33, Žilina 8.15-8.17, Karviná hl.n. 9.36-9.37, Bohumín 9.51-9.55, Ostrava hl.n. 10.02-10.04, Ostrava-Svinov 10.10-10.11, Přerov 10.56-11.00, Olomouc hl.n. 11.12-11.14, Pardubice hl.n. 12.27-12.28, Praha hl.n. 13.22 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 17.2.2016 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Praha hl.n. jede v obráceném řazení 1354 / 1358 Košice - Prešov - Praha hl.n. Dopravní kategorie Ex
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 3) Tichý oddíl (místa č. 1 - 6) |
|
|