|
LE 1353 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 8.11, Pardubice hl.n. 9.07-9.08, Olomouc hl.n. 10.24-10.26, Přerov 10.38-10.42, Ostrava-Svinov 11.28-11.30, Ostrava hl.n. 11.37-11.39, Bohumín 11.46-11.48, Karviná hl.n. 12.04 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 17.2.2016 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Karviná hl.n. jede v obráceném řazení Dopravní kategorie Ex
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 3) Tichý oddíl (místa č. 1 - 6) |
|
|