|
LE 1352 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Prešov 23.58, Spišská Nová Ves 0.46-0.53, Poprad-Tatry 1.09-1.15, Žilina 3.03-3.24, Karviná hl.n. 4.38-4.39, Bohumín 4.53-4.55, Ostrava hl.n. 5.01-5.03, Ostrava-Svinov 5.09-5.11, Přerov 5.56-6.00, Olomouc hl.n. 6.12-6.14, Pardubice hl.n. 7.27-7.28, Praha hl.n. 8.22 Detail trasy »
|
|
Aktualizácia: 20.11.2015 (Hafan) | trvalý odkaz | Grafická verzia |
|
Poznámky k vlaku:
Prešov - Bohumín nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. Bohumín - Praha hl.n. nejede 1.I. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Praha hl.n. jede v obráceném řazení 1350 / 1352 Košice - Prešov - Praha hl.n. Dopravní kategorie Ex
|
dopravca vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozňom:
1) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 3) Tichý oddíl (místa č. 1 - 6) |
|
|