|
R 675 „Říp“ « předchozí | další » |
Trasa:
Děčín hl.n. 6.24, Ústí nad Labem hl.n. 6.39-6.41, Kralupy nad Vltavou 7.37-7.38, Praha Masarykovo nádraží 8.02 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 1.1.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , nejede 31.XII. - úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let Platí také jízdní doklady DÚK (Děčín hl.n. - Hněvice) Platí také jízdní doklady PID (Kralupy nad Vltavou - Praha Masarykovo nádraží) - vlak nečeká na žádné přípoje (Kralupy nad Vltavou)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo 2) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 3) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a 29.III., 7.VII., 29.IX., 18.XI. od 676 |
|
|