|
R 608 „Bílina“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 13.27, Ústí nad Labem hl.n. 14.41-14.47, Chomutov 15.46-15.48, Karlovy Vary 16.40-16.42, Cheb 17.29 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Aktualizace: 2.2.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - vlak pro přepravu zásilek kurýr - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha hl.n., Praha-Holešovice) Souprava přijede z Prahy-Vršovic jako Sv 608 ve 13.19
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Cheb |
|
|
Aktualizace: 2.2.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) Platí také jízdní doklady DÚK (Ústí nad Labem hl.n. - Klášterec nad Ohří) - vlak pro přepravu zásilek kurýr
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a 22., 23.XII., 23., 24.III. 30.VI., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII. - 1.I., 25.III., 28.X., 18.XI. 2) Jede v do 22.IV. a od 19.IX., od 25.IV. do 16.IX. jede denně 3) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 4) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 5) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 6) - vůz s přípojkou 230 V 7) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíl č. 6-8) 8) - dámský oddíl (oddíl č. 9) 9) Oddíl č. 1 pro invalidy |
|
|