|
EN 443 „Bohemia“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 23.09, Pardubice hl.n. 0.20-0.23, Olomouc hl.n. 1.52-1.55, Bohumín 3.07-3.37, Žilina 5.14-5.16, Poprad-Tatry 7.05-7.25, Košice 8.39-9.01, Humenné 10.33 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Bohumín |
|
|
Aktualizace: 27.9.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - úschova během přepravy s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo - občerstvení roznáškovou službou (Praha hl.n. - Ostrava hl.n.) - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz pro přepravu osobních automobilů a motocyklů - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let 443 / 403 Praha hl.n. - Kraków Główny (vozy č. 352 - 354, 755) 443 / 8807 / 8862 / 82 Praha hl.n. - Kyjev Passarskij (vůz č. 361) - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha hl.n.) Souprava (vozy č. 352-354, 361, 363-372, 755) přijedou z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29443 ve 22.27 Souprava (vozy č. 359, 360) přijedou z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29441 ve 20.11 Souprava (vůz č. 358) přijede v a 27.X., 16.XI., kromě 28.X., 18.XI. z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29441 ve 20.11
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Bohumín - Košice |
|
|
Aktualizace: 27.9.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - úschova během přepravy s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz pro přepravu osobních automobilů a motocyklů - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy 443 / 8807 / 8862 / 82 Praha hl.n. - Kyjev Passarskij (vůz č. 361) 445 / 443 Praha hl.n. - Humenné (vůz č. 362)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Košice - Humenné |
|
|
Aktualizace: 10.12.2016 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - úschova během přepravy s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo - lůžkový vůz - lehátkový vůz - vůz pro přepravu osobních automobilů a motocyklů - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy 445 / 443 Praha hl.n. - Bohumín (vůz č. 362)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Oddíl č. 1 pro invalidy 2) Oddíl č. 11 pro minibar 3) - cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení 4) Jede 11./12.III. - 1./2.XI.; jinak podle potřeby (číslo vozu 754) 5) - lehátkový vůz, servis zajišťuje firma JLV, a.s. 6) Lehátkový úsek Praha hl.n. - Kraków Główny, oddíl č. 1 služební, 9 oddílů 7) - lůžkový vůz, servis zajišťuje firma JLV, a.s., oddíl č. 10 (52/54/56) služební 8) Jede podle potřeby 9) - lůžkový vůz 10) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 11) Jede 18./19.III. - 2./3.XI. 12) - lehátkový vůz, oddíl č. 1 služební, 9 oddílů 13) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, oddíl č. 1 pro invalidy 14) - úschova během přepravy s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo 15) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem 16) - k dispozici bezdrátové připojení k internetu 17) Kurs EWP 3152 Košice 10:06, Čierna nad Tisou 11:51-12:25, Čop 13:31-16.50, Lvov 22:22-22:42, Kyjev Pass. 7:43 vlakem Os 8807 / 8862 / R 82 18) Komerční informace na http://www.cd.cz/autovlak 19) Jede 18./19. - 30./31.III. denně; v /, /, /, / 17./18.VI. - 12./13.IX. 20) - vůz pro přepravu osobních automobilů |
|
Poznámky k oběhům:
a) V - , kromě 5.VII., 29.VIII., 1., 15.IX., 1., 17.XI. pro 9415 b) V a 27.X., 16.XI., kromě 28.X., 18.XI. ze zálohy |
|
|