|
Os 2860 « předchozí | další » |
Trasa:
Havířov 16.42, Ostrava-Kunčice 16.53-16.55, Ostrava-Vítkovice 16.59-17.00, Ostrava-Svinov 17.07 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
471 a) | - | 2879 | Havířov - Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov | 2857 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.12.2015 (David Valouch) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Havířov - Ostrava-Kunčice jede v a - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Alternativní řazení v a (nedostatek elektrických jednotek řady 471) |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
460 | - | 2845 | Havířov - Ostrava-Svinov | 2857 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 19.11.2015 (David Valouch) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 2845 |
|
|