|
Os 2836 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 19.44, Havířov 20.05-20.06, Ostrava-Kunčice 20.19-20.25, Ostrava-Vítkovice 20.29-20.30, Ostrava-Svinov 20.37 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
471 a) | - | 1617 | Český Těšín - Ostrava-Svinov | 28913 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.12.2015 (David Valouch) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 3427, pro 2847 |
|
|