|
Os 2658 « předchozí | další » |
Trasa:
Szklarska Poręba Górna 12.29, Harrachov 12.55-12.57, Kořenov 13.03-13.04, Tanvald 13.23-13.29, Smržovka 13.41-13.42, Liberec 14.18 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
840 1) | - | 2659 | Szklarska Poręba Górna - Liberec | 2663 | CZ-ČD |
840 a) | - | 2615 | Szklarska Poręba Górna - Kořenov - Liberec | 2663 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 26.6.2016 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Szklarska Poręba Górna - Kořenov jede od 26.XII. do 20.III. a od 25.VI. do 4.IX. denně, od 26.III. do 19.VI. a od 10.IX. do 30.X. jede v a a 2., 3., 26., 27.V. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nástup a výstup pouze u prvního vozu (Desná-Riedlova Vila) - vlak nečeká na žádné přípoje (Tanvald, Smržovka)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 2659 |
|
|