|
Sp 1763 « předchozí | další » |
Trasa:
Broumov 16.02, Meziměstí 16.17-16.20, Teplice nad Metují 16.29-16.31, Náchod 16.59-17.03, Václavice 17.11-17.13, Starkoč 17.17 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Broumov - Teplice nad Metují |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
814 1)2)a) | - | 1756 | Broumov - Starkoč | 15168 | CZ-ČD |
810 3) | - | 1752 | Meziměstí - Teplice nad Metují | 15785 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 20.11.2015 (RaPa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Teplice nad Metují - Starkoč |
|
|
Aktualizace: 9.4.2016 (RaPa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 15763 / 1763 Trutnov hl.n. - Starkoč v , kromě 3. - 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 3) Jede v od 1.VII. do 28.VIII. 4) Jede v 5) - úschova během přepravy |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 1762 |
|
|