|
Sp 1730 „Hruškovice“ « předchozí | další » |
Trasa:
Staré Město u Uherského Hradiště 14.35, Uherské Hradiště 14.40-14.41, Veselí nad Moravou 14.59-15.01, Bzenec 15.10-15.11, Kyjov 15.27-15.28, Nesovice 15.50-15.50, Brno hl.n. 16.33 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
|
Aktualizace: 5.12.2015 (Ondřej Čech) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 5.12.2015 (Ondřej Čech) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 2) Jede v ve dnech do 24.VI. a od 1.IX. a 30.VI. |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od vlaku 4310 b) V od vlaku 1725 |
|
|