..: Řazení vlaků :..
Aby wyszukać pociągu, wprowadź jego numer lub nazwę. Gwiazdka * może być używana jak zwykle podczas wyszukiwania.
W bazie danych znaleziono 1 pociąg.
|
Sp 1612 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 16.09, Havířov 16.31-16.32, Ostrava-Kunčice 16.43-16.44, Ostrava hl.n. 16.55-16.56, Ostrava-Svinov 17.02-17.13, Opava východ 17.36 Szczegół trasy »
|
|
Aktualizacje: 8.12.2015 (Stanislav Kučera) | Stałe łącze | Wersja tekstowa |
|
Notatki pociągu:
Jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed) - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.)
|
Przewoźnik kolejowy:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknij, aby wyświetlić szczegóły samochodu