|
Ex 149 „Hukvaldy“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.23-11.25, Olomouc hl.n. 12.43-12.45, Ostrava-Svinov 13.37-13.39, Ostrava hl.n. 13.46-13.48, Bohumín 13.55-14.02, Český Těšín 14.35-14.37, Žilina 15.38 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 8.5.2016 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího - občerstvení roznáškovou službou - do označených vozů možno zakoupit místenku - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku řazeno dětské kino - vlak nečeká ve stanici Praha hl.n. a Praha-Libeň na žádné přípoje Souprava přijede ze stanice Praha odstavné nádraží jako Sv 149 v 10.11
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího 2) - oddíly č. 6 a 8 pro cestující s dětmi pro 10 let 3) - oddíl č. 7 dětské kino 4) Oddíl č. 1 pro invalidy 5) Oddíl č. 10 služební 6) Oddíl č. 11 pro minibar |
|
|