|
R 1268 « předchozí | další » |
Trasa:
Pardubice hl.n. 13.02, Pardubice-Rosice nad Labem 13.05-13.07, Hradec Králové hl.n. 13.21-13.25, Jaroměř 13.40-13.42, Stará Paka 14.30-14.31, Turnov 15.18-15.21, Liberec 15.56 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 3.12.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - do označených vozů možno zakoupit místenku Ve vlaku jsou řazeny pouze vozy 2. třídy V úseku Pardubice hl.n. - Jaroměř platí také jízdní doklady VYDIS V úseku Pardubice hl.n. - Stará Paka platí také jízdní doklady IREDO - vlak pro přepravu zásilek kurýr 1268 / 5307 Pardubice hl.n. - Havlíčkův Brod v
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 2) - úschova během přepravy 3) Jede v a 23.XII., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII. - 1.I., 28.X., 18.XI. 4) Vůz mimo rezervační systém 5) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) 24., 31.XII. tímto obratem končí |
|
|