..: Trasa vlaku REx 909 Laborec - JŘ 2016 :..
REx 909 „Laborec“
Řazení vlaku: 757 + 2xBdmpeer + 2xBdteer + Bdgteer  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Košice   17.01 1./13
  Košice predmestie  17.04 17.05 
  Čeľovce  17.41 17.42 2
  Trebišov  17.48 17.50 nástupište
  Bánovce nad Ondavou  18.00 18.01 3
  Michalovce  18.10 18.11 3
  Strážske  18.22 18.23 2
  Brekov  18.28 18.28 
  Humenné  18.33  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci