..: Trasa vlaku  8971 - JŘ 2016 :..
Vlak 8971 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Humenné   18.36 3
  Humenné mesto  18.38 18.39 
  Kochanovce  18.43 18.43 
  Udavské  18.45 18.46 
  Ľubiša  18.50 18.50 
  Hankovce  18.54 18.54 
  Koškovce  18.58 19.07 2
  Zbudské Dlhé  19.10 19.11 
  Hrabovec nad Laborcom  19.14 19.14 
  Radvaň nad Laborcom  19.19 19.20 2
  Volica  19.22 19.23 
  Nižné Čabiny  19.25 19.26 
  Vyšné Čabiny  19.28 19.28 
  Sukov  19.31 19.31 
  Monastyr  19.34 19.35 
  Krásny Brod  19.37 19.38 
  Medzilaborce  19.41 19.48 2
  Medzilaborce mesto  19.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci