..: Trasa vlaku  8965 - JŘ 2016 :..
Vlak 8965 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Humenné   14.36 3
  Humenné mesto  14.38 14.39 
  Kochanovce  14.43 14.43 
  Udavské  14.45 14.46 
  Ľubiša  14.50 14.50 
  Hankovce  14.54 14.54 
  Koškovce  14.58 15.07 2
  Zbudské Dlhé  15.10 15.11 
  Hrabovec nad Laborcom  15.14 15.14 
  Radvaň nad Laborcom  15.19 15.20 2
  Volica  15.22 15.23 
  Nižné Čabiny  15.25 15.26 
  Vyšné Čabiny  15.28 15.28 
  Sukov  15.31 15.31 
  Monastyr  15.34 15.35 
  Krásny Brod  15.37 15.38 
  Medzilaborce  15.41 15.48 2
  Medzilaborce mesto  15.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci