..: Trasa vlaku  8964 - JŘ 2016 :..
Vlak 8964 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Medzilaborce mesto   14.17 
  Medzilaborce  14.19 14.27 2
  Krásny Brod  14.30 14.31 
  Monastyr  14.33 14.34 
  Sukov  14.37 14.37 
  Vyšné Čabiny  14.40 14.40 
  Nižné Čabiny  14.42 14.43 
  Volica  14.45 14.46 
  Radvaň nad Laborcom  14.48 14.49 2
  Hrabovec nad Laborcom  14.54 14.54 
  Zbudské Dlhé  14.57 14.58 
  Koškovce  15.01 15.02 3
  Hankovce  15.06 15.06 
  Ľubiša  15.09 15.10 
  Udavské  15.14 15.14 
  Kochanovce  15.16 15.17 
  Humenné mesto  15.21 15.22 
  Humenné  15.24  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci