..: Trasa vlaku  8963 - JŘ 2016 :..
Vlak 8963 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Humenné   12.36 3
  Humenné mesto  12.38 12.39 
  Kochanovce  12.43 12.43 
  Udavské  12.45 12.46 
  Ľubiša  12.50 12.50 
  Hankovce  12.54 12.54 
  Koškovce  12.58 13.07 2
  Zbudské Dlhé  13.10 13.11 
  Hrabovec nad Laborcom  13.14 13.14 
  Radvaň nad Laborcom  13.19 13.20 2
  Volica  13.22 13.23 
  Nižné Čabiny  13.25 13.26 
  Vyšné Čabiny  13.28 13.28 
  Sukov  13.31 13.31 
  Monastyr  13.34 13.35 
  Krásny Brod  13.37 13.38 
  Medzilaborce  13.41 13.48 2
  Medzilaborce mesto  13.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci