..: Trasa vlaku  8957 - JŘ 2016 :..
Vlak 8957 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Humenné   8.36 3
  Humenné mesto  8.38 8.39 
  Kochanovce  8.43 8.43 
  Udavské  8.45 8.46 
  Ľubiša  8.50 8.50 
  Hankovce  8.54 8.54 
  Koškovce  8.58 9.07 2
  Zbudské Dlhé  9.10 9.11 
  Hrabovec nad Laborcom  9.14 9.14 
  Radvaň nad Laborcom  9.19 9.20 2
  Volica  9.22 9.23 
  Nižné Čabiny  9.25 9.26 
  Vyšné Čabiny  9.28 9.28 
  Sukov  9.31 9.31 
  Monastyr  9.34 9.35 
  Krásny Brod  9.37 9.38 
  Medzilaborce  9.41 9.48 2
  Medzilaborce mesto  9.50  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci