..: Trasa vlaku  8954 - JŘ 2016 :..
Vlak 8954 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Medzilaborce   5.00 2
  Krásny Brod  5.03 5.03 
  Monastyr  5.06 5.06 
  Sukov  5.09 5.10 
  Vyšné Čabiny  5.12 5.13 
  Nižné Čabiny  5.15 5.15 
  Volica  5.18 5.18 
  Radvaň nad Laborcom  5.21 5.22 3
  Hrabovec nad Laborcom  5.26 5.27 
  Zbudské Dlhé  5.30 5.30 
  Koškovce  5.34 5.34 3
  Hankovce  5.38 5.39 
  Ľubiša  5.42 5.42 
  Udavské  5.46 5.47 
  Kochanovce  5.49 5.49 
  Humenné mesto  5.53 5.54 
  Humenné  5.56  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci