..: Trasa vlaku  8903 - JŘ 2016 :..
Vlak 8903 nemá zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Michaľany   6.07 1
  Lastovce  6.09 6.09 
  Veľaty  6.14 6.15 
  Stanča  6.21 6.21 
  Úpor  6.24 6.24 3
  Trebišov  6.31 6.32 nástupište
  Bánovce nad Ondavou  6.42 6.42 2
  Laškovce  6.45 6.46 
  Michalovce zastávka  6.50 6.50 
  Michalovce  6.54 6.54 3
  Petrovce nad Laborcom  7.00 7.00 2
  Naciná Ves  7.03 7.04 
  Pusté Čemerné  7.07 7.07 
  Strážske  7.10 7.11 2
  Brekov  7.15 7.16 
  Humenné  7.21  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci