Os 8821 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 20.16 | 2./9 | |||
Košice predmestie | 20.18 | 20.19 | |||
Krásna nad Hornádom | 20.24 | 20.25 | 4 | ||
Nižná Myšľa | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Vyšná Myšľa | 20.35 | 20.36 | |||
Bohdanovce | 20.39 | 20.40 | |||
Ruskov | 20.43 | 20.44 | 2. | ||
Slanec | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Kalša | 20.56 | 20.56 | |||
Kuzmice | 21.01 | 21.02 | 3 | ||
Michaľany | 21.08 | 21.10 | 2 | ||
Čerhov | 21.16 | 21.16 | |||
Slovenské Nové Mesto | 21.22 | 21.23 | |||
Borša | 21.26 | 21.27 | |||
Streda nad Bodrogom | 21.30 | 21.31 | 4 | ||
Somotor | 21.35 | 21.35 | |||
Veľký Horeš | 21.42 | 21.43 | 3 | ||
Pribeník | 21.48 | 21.48 | 5 | ||
Dobrá | 21.51 | 21.51 | |||
Biel | 21.54 | 21.54 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 21.56 | 21.56 | |||
Čierna nad Tisou | 21.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci