Os 8819 | |
Řazení vlaku: 163_b + 4xBmeer61 + Bee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 19.06 | 1./11 | |||
Košice predmestie | 19.08 | 19.09 | |||
Krásna nad Hornádom | 19.14 | 19.15 | 4 | ||
Nižná Myšľa | 19.22 | 19.23 | 3 | ||
Vyšná Myšľa | 19.25 | 19.26 | |||
Bohdanovce | 19.29 | 19.30 | |||
Ruskov | 19.33 | 19.34 | 2. | ||
Slanec | 19.40 | 19.41 | 3 | ||
Kalša | 19.46 | 19.47 | |||
Kuzmice | 19.52 | 19.54 | 3 | ||
Michaľany | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Čerhov | 20.07 | 20.08 | |||
Slovenské Nové Mesto | 20.13 | 20.14 | |||
Borša | 20.17 | 20.18 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.21 | 20.22 | 4 | ||
Somotor | 20.25 | 20.26 | |||
Veľký Horeš | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Pribeník | 20.38 | 20.39 | 5 | ||
Dobrá | 20.42 | 20.43 | |||
Biel | 20.45 | 20.46 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.48 | 20.48 | |||
Čierna nad Tisou | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci