Os 8818 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 16.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 16.06 | 16.06 | |||
Biel | 16.08 | 16.08 | |||
Dobrá | 16.11 | 16.11 | |||
Pribeník | 16.14 | 16.15 | 4 | ||
Veľký Horeš | 16.20 | 16.21 | 4 | ||
Somotor | 16.29 | 16.29 | |||
Streda nad Bodrogom | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Borša | 16.37 | 16.38 | |||
Slovenské Nové Mesto | 16.42 | 16.43 | |||
Čerhov | 16.48 | 16.48 | |||
Michaľany | 16.54 | 16.55 | 3 | ||
Kuzmice | 17.05 | 17.07 | 4 | ||
Kalša | 17.12 | 17.13 | |||
Slanec | 17.18 | 17.19 | 4 | ||
Ruskov | 17.25 | 17.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 17.29 | 17.30 | |||
Vyšná Myšľa | 17.32 | 17.33 | |||
Nižná Myšľa | 17.36 | 17.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 17.49 | 17.50 | |||
Košice | 17.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci