Os 8814 | |
Řazení vlaku: 163_b + Bdsee + 4xBc Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 14.04 | ||||
Čierna nad Tisou zastávka | 14.06 | 14.06 | |||
Biel | 14.08 | 14.08 | |||
Dobrá | 14.11 | 14.11 | |||
Pribeník | 14.14 | 14.14 | 4 | ||
Veľký Horeš | 14.19 | 14.20 | 4 | ||
Somotor | 14.28 | 14.28 | |||
Streda nad Bodrogom | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Borša | 14.37 | 14.37 | |||
Slovenské Nové Mesto | 14.42 | 14.43 | |||
Čerhov | 14.48 | 14.48 | |||
Michaľany | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Kuzmice | 15.05 | 15.07 | 4 | ||
Kalša | 15.12 | 15.13 | |||
Slanec | 15.18 | 15.19 | 4 | ||
Ruskov | 15.25 | 15.26 | 1. | ||
Bohdanovce | 15.29 | 15.30 | |||
Vyšná Myšľa | 15.32 | 15.33 | |||
Nižná Myšľa | 15.36 | 15.37 | 4 | ||
Krásna nad Hornádom | 15.43 | 15.44 | 3 | ||
Košice predmestie | 15.49 | 15.50 | |||
Košice | 15.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci