Os 8704 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 6.36 | 1./11 | |||
Ťahanovce | 6.40 | 6.41 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 6.45 | 6.45 | Nástupište | ||
Trebejov | 6.49 | 6.50 | |||
Kysak | 6.52 | 6.53 | 4 | ||
Obišovce | 6.56 | 6.56 | |||
Ličartovce | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 7.03 | 7.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 7.05 | 7.05 | 3 | ||
Kendice | 7.07 | 7.08 | |||
Haniska pri Prešove | 7.11 | 7.12 | |||
Prešov | 7.15 | 7.26 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 7.28 | 7.30 | |||
Veľký Šariš | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 7.42 | 7.42 | |||
Orkucany | 7.46 | 7.46 | |||
Sabinov | 7.49 | 7.50 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 7.54 | 7.54 | |||
Červenica | 7.56 | 7.57 | |||
Rožkovany | 8.00 | 8.00 | |||
Lipany | 8.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci