..: Trasa vlaku REx 861 Záhorie - JŘ 2016 :..
REx 861 „Záhorie“
Řazení vlaku: 363_b + 2xBd + 4xBeer61 + Bdghmeer61 + Apeer61  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kúty   4.58 3
  Sekule  5.04 5.05 2
  Moravský Ján  5.07 5.08 
  Závod  5.12 5.13 
  Veľké Leváre  5.16 5.17 3
  Malacky  5.23 5.25 2
  Devínska Nová Ves  5.39 5.40 3
  Bratislava hlavná stanica  5.52  2./2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci