R 838 „Bystrica“ | |
Řazení vlaku: 363_b + ARpeer61 + Bdghmeer61 + 4xBeer61 + 2xBee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Banská Bystrica | 12.35 | 2. | |||
Banská Bystrica mesto | 12.37 | 12.38 | |||
Sliač kúpele | 12.49 | 12.50 | 3 | ||
Zvolen mesto | 12.55 | 12.56 | |||
Zvolen osobná stanica | 12.59 | 13.02 | 2. | ||
Žiar nad Hronom | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Žarnovica | 13.33 | 13.34 | 3 | ||
Nová Baňa | 13.44 | 13.45 | 3 | ||
Kozárovce | 13.59 | 14.01 | 2 | ||
Levice | 14.12 | 14.13 | 3 | ||
Podhájska | 14.36 | 14.37 | 3 | ||
Šurany | 14.50 | 14.51 | 3 | ||
Šaľa | 15.12 | 15.14 | 2 | ||
Galanta | 15.22 | 15.25 | 4 | ||
Bratislava-Vinohrady | 15.51 | 15.53 | |||
Bratislava hlavná stanica | 15.59 | 2./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci