Os 7822 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 2xBdteer + Bdmpeer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 15.27 | 4 | |||
Ťahanovce | 15.31 | 15.32 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 15.36 | 15.37 | Nástupište | ||
Trebejov | 15.41 | 15.41 | |||
Kysak | 15.44 | 15.45 | 7 | ||
Veľká Lodina | 15.50 | 15.51 | |||
Malá Lodina | 15.54 | 15.54 | 3 | ||
Ružín | 15.56 | 15.57 | |||
Margecany zastávka | 16.01 | 16.02 | |||
Margecany | 16.04 | 16.06 | 6 | ||
Kluknava | 16.09 | 16.10 | |||
Richnava | 16.12 | 16.13 | |||
Krompachy | 16.17 | 16.17 | Nástupište | ||
Spišské Vlachy | 16.23 | 16.23 | 3 | ||
Olcnava | 16.27 | 16.27 | |||
Vítkovce | 16.30 | 16.30 | |||
Chrasť nad Hornádom | 16.33 | 16.33 | |||
Matejovce nad Hornádom | 16.36 | 16.36 | |||
Markušovce | 16.39 | 16.40 | 1 | ||
Teplička nad Hornádom | 16.43 | 16.44 | |||
Spišská Nová Ves | 16.48 | 16.50 | 3 | ||
Smižany | 16.52 | 16.53 | |||
Spišské Tomášovce | 16.56 | 16.57 | |||
Letanovce | 16.59 | 16.59 | |||
Vydrník | 17.03 | 17.04 | 3 | ||
Spišský Štiavnik | 17.07 | 17.07 | |||
Gánovce | 17.12 | 17.12 | |||
Poprad-Tatry | 17.18 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci