Os 7803 | |
Řazení vlaku: 361 + 2xBdmpeer + 2xBdteer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 3.42 | 2. | |||
Gánovce | 3.46 | 3.47 | |||
Spišský Štiavnik | 3.51 | 3.51 | |||
Vydrník | 3.54 | 3.55 | 4 | ||
Letanovce | 3.59 | 3.59 | |||
Spišské Tomášovce | 4.01 | 4.02 | |||
Smižany | 4.05 | 4.06 | |||
Spišská Nová Ves | 4.09 | 4.11 | 2 | ||
Teplička nad Hornádom | 4.15 | 4.16 | |||
Markušovce | 4.19 | 4.20 | 2 | ||
Matejovce nad Hornádom | 4.23 | 4.23 | |||
Chrasť nad Hornádom | 4.26 | 4.26 | |||
Vítkovce | 4.28 | 4.29 | |||
Olcnava | 4.31 | 4.32 | |||
Spišské Vlachy | 4.36 | 4.36 | 4 | ||
Krompachy | 4.41 | 4.42 | 4 | ||
Richnava | 4.45 | 4.45 | |||
Kluknava | 4.47 | 4.48 | |||
Margecany | 4.53 | 4.55 | 5 | ||
Margecany zastávka | 4.58 | 4.58 | |||
Ružín | 5.03 | 5.03 | |||
Malá Lodina | 5.06 | 5.07 | 4 | ||
Veľká Lodina | 5.10 | 5.10 | |||
Kysak | 5.15 | 5.16 | 8 | ||
Trebejov | 5.18 | 5.19 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 5.23 | 5.24 | 3 | ||
Ťahanovce | 5.28 | 5.28 | |||
Košice | 5.32 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci