Os 7453 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nálepkovo | 18.37 | 2 | |||
Stará Voda | 18.41 | 18.42 | |||
Švedlár | 18.46 | 18.57 | 2 | ||
Švedlár zastávka | 19.01 | 19.01 | |||
Mníšek nad Hnilcom | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Helcmanovce | 19.11 | 19.12 | |||
Prakovce | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
Prakovce zastávka | 19.17 | 19.18 | |||
Gelnica zastávka | 19.21 | 19.22 | |||
Gelnica mesto | 19.26 | 19.27 | |||
Gelnica | 19.29 | 19.30 | 4 | ||
Žakarovce | 19.32 | 19.33 | |||
Jaklovce | 19.35 | 19.35 | |||
Margecany | 19.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci