..: Trasa vlaku R 706 Strážov - JŘ 2016 :..
R 706 „Strážov“
Řazení vlaku: 361 + Bgee + 3xBmeer61 + 3xBee + Bdee  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Žilina   6.19 2.
  Považská Bystrica  6.53 6.55 1.
  Púchov  7.07 7.09 2.
  Trenčianska Teplá  7.24 7.26 2./4
  Trenčín  7.32 7.34 3./3
  Nové Mesto nad Váhom  7.52 7.54 1./4
  Piešťany  8.05 8.07 2./4
  Leopoldov  8.18 8.20 3./4
  Trnava  8.32 8.34 1./106
  Bratislava-Vinohrady  8.57  
  Bratislava hlavná stanica  9.05  3./10

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci