Os 6734 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 14.09 | 2 | |||
Čerenčany | 14.13 | ||||
Veľké Teriakovce | 14.17 | ||||
Nižný Skálnik | 14.20 | ||||
Hrachovo | 14.23 | ||||
Kociha | 14.26 | ||||
Rimavské Zalužany | 14.30 | ||||
Rimavská Baňa | 14.32 | 14.42 | 2 | ||
Rimavské Brezovo | 14.47 | ||||
Likier | 14.50 | ||||
Hnúšťa | 14.53 | 14.53 | 2 | ||
Hnúšťa zastávka | 14.58 | ||||
Hačava skálie | 15.01 | ||||
Hačava | 15.03 | ||||
Rimavská Píla | 15.09 | ||||
Tisovec závody | 15.13 | ||||
Tisovec mesto | 15.15 | 15.16 | |||
Tisovec | 15.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci