Os 6711 | |
Řazení vlaku: 812 + 012 + 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 14.05 | ||||
Tisovec mesto | 14.07 | 14.08 | |||
Tisovec závody | 14.10 | ||||
Rimavská Píla | 14.14 | ||||
Hačava | 14.18 | ||||
Hačava skálie | 14.20 | ||||
Hnúšťa zastávka | 14.23 | ||||
Hnúšťa | 14.26 | 14.27 | 2 | ||
Likier | 14.29 | ||||
Rimavské Brezovo | 14.32 | ||||
Rimavská Baňa | 14.36 | 14.37 | 3 | ||
Rimavské Zalužany | 14.39 | ||||
Kociha | 14.42 | ||||
Hrachovo | 14.46 | ||||
Nižný Skálnik | 14.48 | ||||
Veľké Teriakovce | 14.51 | ||||
Čerenčany | 14.55 | ||||
Rimavská Sobota | 14.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci