R 605 „Dargov“ | |
Řazení vlaku: 362_b + Bmeer61/Beer61 + 5xBmeer61 + Bdteer/Bdgteer + Bmpeer61/Bpeer61 + 2xBmpeer61 + Bdghmeer61 + WRRmeer61 + Ampeer/Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 9.55 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 10.00 | 10.02 | |||
Trnava | 10.25 | 10.27 | 2./103 | ||
Leopoldov | 10.38 | 10.40 | 2./3 | ||
Piešťany | 10.52 | 10.54 | 1nástupište/3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 11.05 | 11.07 | 1./4 | ||
Trenčín | 11.24 | 11.26 | 2./3 | ||
Trenčianska Teplá | 11.32 | 11.34 | 1./3 | ||
Púchov | 11.51 | 11.53 | 1. | ||
Považská Bystrica | 12.04 | 12.06 | 3 | ||
Žilina | 12.41 | 12.45 | 2. | ||
Vrútky | 13.01 | 13.03 | 2 | ||
Kraľovany | 13.15 | 13.17 | 4 | ||
Ružomberok | 13.32 | 13.34 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 13.51 | 13.53 | 2 | ||
Štrba | 14.20 | 14.22 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 14.35 | 14.38 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 14.55 | 14.57 | 2 | ||
Margecany | 15.22 | 15.24 | 5 | ||
Kysak | 15.38 | 15.40 | 8 | ||
Košice | 15.52 | 2./7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci