Os 3466 | |
Řazení vlaku: 163_b + 3xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 6.34 | 2. | |||
Svit | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Lučivná | 6.44 | 6.44 | |||
Štrba zastávka | 6.49 | 6.49 | |||
Štrba | 6.53 | 6.54 | 2 | ||
Važec | 7.00 | 7.00 | |||
Východná | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Kráľova Lehota | 7.14 | 7.15 | 4 | ||
Liptovský Hrádok | 7.19 | 7.21 | 4 | ||
Podtureň | 7.24 | 7.25 | |||
Okoličné | 7.28 | 7.29 | |||
Liptovský Mikuláš | 7.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci