Os 3435 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 18.34 | 1. | |||
Varín | 18.41 | 18.41 | 3 | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 18.44 | 18.45 | |||
Vrútky | 18.53 | 18.55 | 2 | ||
Vrútky nákladná stanica | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Sučany | 19.01 | 19.01 | |||
Turany | 19.05 | 19.13 | 3 | ||
Krpeľany | 19.16 | 19.16 | |||
Šútovo | 19.19 | 19.19 | |||
Kraľovany | 19.23 | 19.24 | 4 | ||
Stankovany | 19.27 | 19.28 | |||
Ľubochňa | 19.30 | 19.31 | 1 | ||
Švošov | 19.34 | 19.34 | |||
Hrboltová | 19.39 | 19.39 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 19.42 | 19.43 | |||
Ružomberok | 19.46 | 19.48 | 3 | ||
Lisková | 19.51 | 19.51 | |||
Liptovská Teplá | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Liptovské Vlachy | 20.03 | 20.04 | |||
Liptovský Mikuláš | 20.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci