Os 2033 | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 4xBdmpeer + Bdgteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 17.38 | 1 | |||
Sekule | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Moravský Svätý Ján | 17.47 | 17.48 | |||
Závod | 17.52 | 17.53 | |||
Veľké Leváre | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Malacky | 18.03 | 18.05 | 2 | ||
Plavecký Štvrtok | 18.10 | 18.10 | |||
Zohor | 18.15 | 18.16 | 4 | ||
Devínske Jazero | 18.22 | 18.22 | |||
Devínska Nová Ves | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Bratislava-Lamač | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Bratislava-Železná studienka | 18.36 | 18.37 | |||
Bratislava hlavná stanica | 18.43 | 3./10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci