R 1710 „Vršatec“ | |
Řazení vlaku: 361 + Bdgteer + 4xBdmpeer + 2xBdgteer + 3xBdteer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 16.17 | ||||
Bytča | 16.39 | 16.40 | |||
Považská Bystrica | 16.53 | 16.55 | 1. | ||
Púchov | 17.07 | 17.09 | 2. | ||
Ilava | 17.18 | 17.20 | 4 | ||
Dubnica nad Váhom | 17.25 | 17.27 | 2./4 | ||
Trenčianska Teplá | 17.32 | 17.34 | 2./4 | ||
Trenčín | 17.40 | 17.42 | 3./3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 18.01 | 18.03 | 1./4 | ||
Piešťany | 18.14 | 18.16 | 2./4 | ||
Leopoldov | 18.27 | 18.29 | 2./3 | ||
Trnava | 18.42 | 18.44 | 1./106 | ||
Pezinok | 19.00 | 19.02 | |||
Bratislava-Vinohrady | 19.11 | ||||
Bratislava hlavná stanica | 19.18 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci