R 1613 „Ružín“ | |
Řazení vlaku: 362_b + 6xBmeer61 + Bdteer/Bdgteer + Bmpeer61/Bpeer61 + 2xBmpeer61 + Bdghmeer61 + WRRmeer61 + Ampeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 17.55 | 3./10 | |||
Bratislava-Vinohrady | 18.00 | 18.02 | |||
Trnava | 18.25 | 18.27 | 2./103 | ||
Leopoldov | 18.38 | 18.40 | 2./3 | ||
Piešťany | 18.52 | 18.54 | 1nástupište/3 | ||
Nové Mesto nad Váhom | 19.05 | 19.07 | 2./3 | ||
Trenčín | 19.24 | 19.26 | 2./3 | ||
Trenčianska Teplá | 19.32 | 19.34 | 1./3 | ||
Púchov | 19.51 | 19.53 | 1. | ||
Považská Bystrica | 20.04 | 20.06 | 3 | ||
Žilina | 20.41 | 20.45 | 2. | ||
Vrútky | 21.01 | 21.03 | 2 | ||
Kraľovany | 21.15 | 21.17 | 4 | ||
Ružomberok | 21.32 | 21.34 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 21.51 | 21.53 | 2 | ||
Štrba | 22.20 | 22.22 | 3 | ||
Poprad-Tatry | 22.35 | 22.38 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 22.55 | 22.57 | 2 | ||
Margecany | 23.22 | 23.24 | 5 | ||
Kysak | 23.38 | 23.40 | 8 | ||
Košice | 23.52 | 1./11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci