LE 1367 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.11 | ||||
Kolín | 19.47 | 19.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.07 | 20.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.00 | 21.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.24 | 21.26 | |||
Přerov | 21.38 | 21.42 | |||
Hranice na Moravě | 21.59 | 22.00 | |||
Suchdol nad Odrou | 22.11 | 22.12 | |||
Studénka | 22.18 | 22.19 | |||
Ostrava-Svinov | 22.28 | 22.30 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.37 | 22.39 | |||
Bohumín | 22.46 | 22.48 | |||
Dětmarovice | 22.55 | 22.56 | |||
Karviná hlavní nádraží | 23.04 | 23.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.24 | 23.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 23.33 | 23.34 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 23.36 | 23.37 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 23.41 | 23.42 | |||
Čadca | 0.01 | 0.02 | |||
Žilina | 0.24 | 0.26 | |||
Vrútky | 0.43 | 0.44 | |||
Ružomberok | 1.09 | 1.11 | |||
Liptovský Mikuláš | 1.28 | 1.30 | |||
Štrba | 1.56 | 1.58 | |||
Poprad-Tatry | 2.11 | 2.13 | |||
Spišská Nová Ves | 2.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci