..: Trasa vlaku LE 1367 LEO Express - JŘ 2016 :..
LE 1367 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   19.11 
  Kolín  19.47 19.49 
  Pardubice hlavní nádraží  20.07 20.08 
  Zábřeh na Moravě  21.00 21.01 
  Olomouc hlavní nádraží  21.24 21.26 
  Přerov  21.38 21.42 
  Hranice na Moravě  21.59 22.00 
  Suchdol nad Odrou  22.11 22.12 
  Studénka  22.18 22.19 
  Ostrava-Svinov  22.28 22.30 
  Ostrava hlavní nádraží  22.37 22.39 
  Bohumín  22.46 22.48 
  Dětmarovice  22.55 22.56 
  Karviná hlavní nádraží  23.04 23.05 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  23.24 23.26 
  Třinec (Trzyniec)  23.33 23.34 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  23.36 23.37 
  Bystřice (Bystrzyca)  23.41 23.42 
  Čadca  0.01 0.02 
  Žilina  0.24 0.26 
  Vrútky  0.43 0.44 
  Ružomberok  1.09 1.11 
  Liptovský Mikuláš  1.28 1.30 
  Štrba  1.56 1.58 
  Poprad-Tatry  2.11 2.13 
  Spišská Nová Ves  2.30  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci