LE 1361 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.11 | ||||
Kolín | 14.47 | 14.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.07 | 15.08 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.00 | 16.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.24 | 16.26 | |||
Přerov | 16.38 | 16.42 | |||
Hranice na Moravě | 16.59 | 17.00 | |||
Suchdol nad Odrou | 17.11 | 17.12 | |||
Studénka | 17.18 | 17.19 | |||
Ostrava-Svinov | 17.28 | 17.30 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.37 | 17.39 | |||
Bohumín | 17.46 | 17.48 | |||
Dětmarovice | 17.55 | 17.56 | |||
Karviná hlavní nádraží | 18.04 | 18.05 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.24 | 18.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 18.33 | 18.34 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.36 | 18.37 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 18.41 | 18.42 | |||
Čadca | 19.01 | 19.02 | |||
Žilina | 19.24 | 19.31 | |||
Vrútky | 19.48 | 19.49 | |||
Ružomberok | 20.14 | 20.15 | |||
Liptovský Mikuláš | 20.32 | 20.33 | |||
Štrba | 20.59 | 21.00 | |||
Poprad-Tatry | 21.13 | 21.15 | |||
Spišská Nová Ves | 21.32 | 21.33 | |||
Prešov | 22.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci