LE 1358 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 9.55 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 10.02 | 10.04 | |||
Ostrava-Svinov | 10.10 | 10.11 | |||
Studénka | 10.20 | 10.21 | |||
Suchdol nad Odrou | 10.27 | 10.28 | |||
Hranice na Moravě | 10.39 | 10.40 | |||
Přerov | 10.56 | 11.00 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.12 | 11.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 11.36 | 11.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.27 | 12.28 | |||
Kolín | 12.46 | 12.47 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci